Úvodní strana  >  Kalendář akcí  >  Hvězdárna dětem speciál

Hvězdárna dětem speciál

Zábavný a zároveň naučný program pro děti i celou rodinu? To je Hvězdárna Žebrák speciál v neděli 15. dubna. Velký sál Kulturního klubiu Žebrák se promění ve velikánskou hvězdárnu, fyzikální laboratoř, tvořivou dílnu i koncertní sál. Čeká vás ten největší program pro děti od Hvězdárny Žebrák za rok 2018.

Místo konání akce: Kulturní klub Žebrák
Typ akce: Akce pro rodiny s dětmi
Termín konání akce: 15.04.2018 od 14:00 do 17:00

Program v roce 2018 bude náplní opět nový. Chystáme představení plné ohně, kouře, páry a fyzikálních pokusů slavného Úžasného divadla fyziky ÚDIF z Brna, oblíbené tvořivé dílničky plné planet a na závěr proběhne koncert zpěváka Stanislava Hložka s nejen dětským pásmem písniček a velká přehlídka namalovaných obrázků přítomnými dětmi s předáním odměn a spousta dalšího. Chceme se pokusit o to, aby i v roce 2018 rodiny s dětmi odházely z této akce s nadšením, plni dojmů a zážitků. Ostatně přesně tak, jako v uplynulých letech.

Další podrobnosti a rezervace najdete na webu Hvězdárny Žebrák www.hvezdarnazebrak.cz
« zpět na kalendář akcí

Štítky: Hvězdárna Žebrák


38. vesmírný týden 2018

38. vesmírný týden 2018

Přehled událostí na obloze od 17. 9. do 23. 9. 2018. Měsíc je mezi čtvrtí a úplňkem. Venuše je nejlépe viditelná ve dne, Jupiter jen večer velmi nízko na jihozápadě. Mars a Saturn jsou nízko v okolí jižního obzoru. Viděli jsme další start a přistání Falconu 9. Odstartovala poslední Delta II. Počasí odložilo start japonské nákladní lodi. Před 15 roky jsme se rozloučili se sondou Galileo u Jupiteru a před 10 lety s panem profesorem Emilem Škrabalem. Začíná astronomický podzim.

Další informace »

Česká astrofotografie měsíce

Radiant

Titul Česká astrofotografie měsíce za srpen 2018 obdržel snímek „Radiant“, jehož autorem je Lukáš Veselý   Kdo by je neznal … srpnové padající hvězdy jsou velmi populární i mezi neastronomy. Ostatně, s téměř železnou pravidelností se opakují rok co rok za příjemných prázdninových

Další informace »

Poslední čtenářská fotografie

Mesic

krater Clavius

Další informace »