Úvodní strana  >  Kalendář akcí  >  S Ufonkem mezi hvězdami - pro nejmenší na Štefánikově hvězdárně

S Ufonkem mezi hvězdami - pro nejmenší na Štefánikově hvězdárně

Přijďte s dětmi na zábavný a akční naučný program, který běžně uvádíme jen pro školy.

Místo konání akce: Strahovská 205, Praha 1-Hradčany, Česko
Typ akce: Akce pro rodiny s dětmi
Termín konání akce: 05.01.2019 od 16:00 do 18:00

Program pro nejmenší návštěvníky, kteří se v jeho průběhu formou her a pohybových aktivit poprvé seznámí s objekty blízkého i vzdáleného vesmíru to vše pod vedením odborného lektora a přizpůsobené dětem ve věku 5 až 9 let.

Kapacita programu je omezena. Místa rezervujte na telefonu 257 320 540 nebo emailem na adrese informace@observatory.cz .

Vstupné pro děti dle ceníku přednáškových show – 100 Kč, rodinné 320 Kč, doprovod za cenu běžné prohlídky: dospělí 80 Kč, studenti 60 Kč.
« zpět na kalendář akcí

Štítky: Akce 


4. vesmírný týden 2019

4. vesmírný týden 2019

Přehled událostí na obloze od 21. 1. do 27. 1. 2019. Měsíc bude v úplňku a 21. 1. ráno proběhne úplné zatmění Měsíce. Večer je vidět Mars a Uran, ráno nastává konjunkce Venuše a Jupiteru. Stále ještě můžeme doporučit i kometu 46P/Wirtanen. Dočkali jsme se startu Delta IV Heavy s něčím, co zřejmě připomíná HST, jen bude koukat na Zemi. Před 25 lety odstartovala mise Clementine, tehdy po dlouhé době další průzkumník Měsíce.

Další informace »

Česká astrofotografie měsíce

Venuše

Titul Česká astrofotografie měsíce za prosinec 2018 obdržel snímek „Venuše“, jehož autorem je Jan Klečka     Venuše. Ano, tak ji známe my. Ale známe ji? Pro někoho římská bohyně lásky a krásy. Pro někoho prehistorická figurka z oblasti Pavlovických vrchů na Moravě,

Další informace »

Poslední čtenářská fotografie

Saturn

Saturn

Další informace »