Úvodní strana  >  Kalendář akcí  >  S Ufonkem mezi hvězdami - pro nejmenší na Štefánikově hvězdárně

S Ufonkem mezi hvězdami - pro nejmenší na Štefánikově hvězdárně

Přijďte s dětmi na zábavný a akční naučný program, který běžně uvádíme jen pro školy.

Místo konání akce: Strahovská 205, Praha 1-Hradčany, Česko
Typ akce: Akce pro rodiny s dětmi
Termín konání akce: 05.01.2019 od 16:00 do 18:00

Program pro nejmenší návštěvníky, kteří se v jeho průběhu formou her a pohybových aktivit poprvé seznámí s objekty blízkého i vzdáleného vesmíru to vše pod vedením odborného lektora a přizpůsobené dětem ve věku 5 až 9 let.

Kapacita programu je omezena. Místa rezervujte na telefonu 257 320 540 nebo emailem na adrese informace@observatory.cz .

Vstupné pro děti dle ceníku přednáškových show – 100 Kč, rodinné 320 Kč, doprovod za cenu běžné prohlídky: dospělí 80 Kč, studenti 60 Kč.
« zpět na kalendář akcí

Štítky: Akce 


13. vesmírný týden 2019

13. vesmírný týden 2019

Přehled událostí na obloze od 25. 3. do 31. 3. 2019. Měsíc bude v poslední čtvrti a ve dvou těsných konjunkcích s ranními planetami. Večer je vidět Mars poblíž Plejád. Ráno je vidět Jupiter a Saturn. Slunce překvapilo velkou skupinou skvrn v opravdu aktivní oblasti. Planetka Bennu vyvrhuje kamení. Start evropské rakety Vega byl úspěšný. Firma OneSpace chystá první start své rakety. Očekáváme výstup dvou žen do volného kosmu. V noci na neděli se změní čas o hodinu vpřed na letní.

Další informace »

Česká astrofotografie měsíce

IC342_LHARGB

Titul Česká astrofotografie měsíce za únor 2019 obdržel snímek „IC 342“, jehož autorem je Robert Novotný   Ano, astronomie je někdy trochu strohá. IC 342. Nu, to je tedy název, řekne si laik. A možná si řekne i leckterý astronom. Zejména třeba ten, který zkoumá sluneční skvrny. Ve

Další informace »

Poslední čtenářská fotografie

ISS

Stanice ISS stoupá nad západní obzor a napravo planeta Mars

Další informace »