Tentokrát je to složenina dvaceti jednominutových snímků. Snímky byly složeny tak, aby vznikl součet dvaceti snímků hlavy komety a posléze součet dvaceti snímků pozadí. Výsledná kompozice je sečtena tak, aby pozice komety odpovídala prvnímu snímku. Tím vynikly jemné detaily ohonu komety a neruší pozadí, kde je obvykle vidět trajektorie hvězd, jak je to běžné při metodě skládání "na hlavu" komety. Výsledný snímek byl mírně upraven v programu Photoshop.Snímek byl pořízen CCD kamerou ST-2000XM a 106/f5 refraktorem dne 25.10.2006 v 18:00 UT.
Osobní poděkování patří Tomáši Hynkovi z Ostravy za jeho nápad se skládáním snímků.
Jasné nebe, www.bardon.cz
O autorovi

Zdeněk Bardon (nar.1961) je amatérským astronomem a astrofotografem (www.bardon.cz). Jeho vášeň k astronomii v roce 1973 odstartovala kometa C/1973 E1 Kohoutek. Navštěvoval hvězdárnu v Jaroměři a jako aktivní pozorovatel se účastnil astronomických expedic na Hvězdárně v Úpici. S vášní astrofotografa a srdcem technika si na střeše svého domu vybudoval malou robotickou observatoř (2005) a pojmenoval ji: „Bačkorová observatoř”. Její průmyslové řízení se stalo koncepční předlohou pro mnohem větší observatoře kde se Zdeněk podílel na modernizaci. Např.: Perkův 2-metrový dalekohled (AsÚ AVČR Ondřejov), 1M ZEISS observatoř OGS - Tenerife (ESA), WHT La Palma (ING), DK154 a E152 dalekohledy (ESO, La Silla, Chile) a 1,5m VATT Vatikánské observatoře v Arizoně (USA).
Je „otcem“ zakladatelem (2005) a nyní již čestným předsedou soutěže Česká astrofotografie měsíce (ČAM). Je nositelem prestižních ocenění: Mezinárodní astronomická unie (IAU) (čestný člen) a Čestný člen České astronomické společnosti (ČAS). V roce 2018 Evropská jižní observatoř (ESO) Zdeňkovi udělila titul ESO Photo Ambassador. Dále je členem Slovenského zväzu astronómov (SZA) a Evropské astronomické unie (EAS). Planetka 6248 Bardon nese jeho jméno. Je autorem tří knih o astrofotografii - Bačkorový astronom. Od brýlových čoček až po NASA., Bačkorový astronom na cestách za tmou, a Mojí milenkou je vesmír.